Druskininkai - sveikatos šaltinių kurortas

dabar Druskininkuose :

Druskininkai - sveikatos šaltinių kurortas
×

Įspėjimas

Klaida įkeliant XML failą

Žygiai baidarėmis
2301

Plaukimas baidarėmis – tai šaunus sportas ir pramoga visiems, mėgstantiems aktyvų poilsį gamtoje.
Kelionė baidarėmis puikiai tiks žmonėms, kurie nori savaitgalį praleisti tik dviese ir tiems, kurie gamtos prieglobstyje nori pabendrauti ir papramogauti su šeima ar draugų grupe.
Todėl maloniai kviečiame jus atvykti kartu su su šeima, artimaisiais, draugais ar kolegomis ir išvysti nuostabų Ančios slėnio gamtovaizdį, plaukiant gražiausia pietų Dzūkijos upe - Baltąja Ančia.

Baltoji Ančia – vingiuota upė pietų Lietuvoje. Išteka iš Ančios ežero Lazdijų rajone, teka į pietus pro Kapčiamiestį, po to pasuka į rytus, kur prieš vandens jėgainę yra patvenkta.
Už jėgainės upė teka pietvakarių kryptimi, o prie pat sienos su Baltarusija įteka į Nemuną.

Taip pat organizuojame keliones Zapsės bei civilizacijos nepaliesta - Maros upe, einančios Lietuvos - Lenkijos sienos riba.  
Rekomenduojame išbandyti jėgas ir pasigrožėti Dzūkijos pušynais plaukiant nacionaline vandens turizmo trasa, į kurią patenka Ančios ež., Baltosios Ančios upė,
Veisiejo ir Niedaus ež. bei Niedos upė bei apsilankyti Veisiejų regioniniame parke, šalia Snaigyno ežero, esančiame 15 m aukščio apžvalgos bokšte, nuo kurio atsiveria įspūdinga ežero panorama.
Bokštas išsiskiria savo architektūra – apžvalgos aikštelė įrengta ant truputį pasvirusių kolonų rato. Šis statinys - ne tik nauja atrakcija, bet ir vizualiai patraukli parko puošmena.

Baidarių nuoma: 
Baltosios Ančios baidarės
mob: +370 670 454 56 
www.baltosiosanciosbaidares.lt 
el.p: 
anciosbaidares@gmail.com

Susiję straipsniai

Gardino g. 3, tel. (+370 313) 60800 | M.K.Čiurlionio g. 65, tel. (+370 313) 51777 | E-mail: information@druskininkai.lt
LTL LTL

ARR
EUR EUR